UA-85656535-1

FAQ

Proč Fresh 4 Equipments?
Význam v překladu znamená svěžest pro Vaši výbavu a přesně to je náš cíl. Zpříjemnit Váš sportovní zážitek dlouhodobou parfemací Vaší výstroje, obuvi, oblečení,...

K čemu je vhodný Fresh Disc?
Fresh Disc je ideální pro vložení do sportovní tašky nebo batohu. Díky lehké a odolné  konstrukci vydrží i nešetrné zacházení a provoní dlouhodobě Vaše propocené sportovní vybavení. Ideálně se hodí do hokejové tašky, florbalového bagu nebo třeba tenisového bagu, jednoduše všude tam, kde chcete zaručit svěžest ihned po otevření. Prodává se vakuově uzavřen a životnost po otevření je minimálně 3 měsíce, užitečná je i možná regulace pomocí důmyslného víčka.

Dá se Fresh Disc použít i jinde?
Ano! Fresh Disc můžete použít například u Vás v koši na špinavé prádlo, ve skříni s prádlem čistým, autě nebo třeba v cestovním kufru. Nabízíme 3 vůně, ze kterých si vybere úplně každý!

Co dále Fresh 4 Equipments nabízejí?
Kromě Fresh Discu máme v nabíce i Fresh Spray a Fresh Perfum. Oba dva se prodávají v praktické plastové dóze se sprejem (u Fresh Spray je spoušť opatřena pojistkou). 

Jaký je rozdíl mezi Fresh Spray a Fresh Perfum?
Fresh Spray se prodává v balení po 190ml, které zaručuje na 640 dávek. Jedná se o nižší koncentraci vůně, která se hodí na potlačení pachů výstroje. Ideální je na osvěžení obuvi, hokejového vybavení (brusle, ramena, lokty, holeně, helma, betony, rukavice,...), jakýchkoliv sportovních helem (florbal, americký fotbal, motosport, lyžování,...) a tak podobně. Fresh Spray neutralizuje zápach a zanechává vybavení (především to, které se nedá po každém použití vyprat) svěží.

Fresh Perfum je intenzivnější parfemace prodávaná v balení po 75ml, které zaručuje 580 dávek. Je určen k okamžitému navonění, které přebije nepříjemný zápach. Svou velikostí se hodí k nošení ve sportovní tašce. Perfum doporučujeme používat v kombinaci s Fresh Spray. Oba produkty jsou vhodné i pro použití v prostoru (šatny, domácnost, toaleta,...). Stejně jako Fresh Disc i Spray a Perfum nabízíme ve 3 variantách!

Nepoškodí výrobky Fresh 4 Equipments mé vybavení? Nemohou být dráždivé?
Rozhodně ne, ke každému výrobku máme bezpečnostní list a výrobek je ohlášen na ministerstvu zdravotnictví. Je tedy naprosto neškodný a kromě vůně rozhodně nijak Vám ani Vašemu vybavení neublíží. smiley

Kde si můžu nějaký výrobek z portfolia Fresh 4 Equipments zakoupit?
Rozhodně navštivte záložku "Kde nás najdete". Snažíme se rozšiřovat distributorskou síť a oslovovate nejen kamenné prodejny, ale i eshopy. O všem Vás budeme na našem webu a Facebooku informovat, kde nás v případě dalších dotazů můžete i kontaktovat.